отдых на славу

Масниця в Маринівці

Ми пропонуємо зустріти Весну за старими добрими традиціями: з народними гуляннями, хороводами, конкурсами та обрядами. Традиційні риси української гостинності нам продемонструє в цей раз сільська садиба «Козацька родина».

Програма туру:

09:30  Виїзд з Одеси на мікроавтобусі від готелю Токіо (район ж / д вокзалу)

По дорозі буде кілька зупинок для фотографування та відвідування Храму Свято-Покровського в селі Маринівка

12.00 Прибуття в садибу «Козацька родина», вітання господарів, зустріч співом колективу села Маринівка

13:00 Обряд Масляна (пісні та хороводи). Споряджання великої ляльки.

14:00 Народні потішні ігри. Виготовлення оберегів (ляльок мотанок). Жіночі та чоловічі розваги. Концерт колективу с. Маринівка — “Мар’яночка”. Куштування млинців з начинками (мед, сир, сметана, згущене молоко, варення).

16:00 – 17:00  Розпалення великого багаття, спалення опудала, як і всіх бід минулого року. Навколо вогнища будуть веселі хороводи з піснями і танцями.

18:00 Від’їзд в Одесу.

Вартість  туру: 350 грн

В вартість туру входить: трансфер в обидві сторони; спів українських пісень, обряд, танці, вогнище, гуляння, фотосесія; вітання господарів: канапки (для всіх) та горілочка (для дорослих);  перебування на території;  спілкування з кіньми, годування коней;  стрільба з луків; козацькі забави

За окрему плату можна придбати: млинці з начинками традиційні(10 грн.), кольорові солодкі  (20 грн), каша козацька (20 грн.), чай (20-30 грн), кава на піску (30 грн), глінтвейн (30 грн), смаколики різні (солодка вата та попкорн), шашлик та м’ясні  рибні страви (від 100 грн. для тих хто не постує). Вино, самогон, солодка вода. Домашня бринза та копчене м’ясо, сало від місцевих господинь. Майстер класи обереги з мотузки (30 грн), семчиківський розпис на дощечках та шкарпетках (від 40 до 150  грн), аквагрим (40 грн), катання на конях (одне коло — 20 грн)

Дата: 13 березня

Запис по тел. 0674836334

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх