Валізи спаковані й ми готові до нових захоплюючих відкриттів! Поїхавши з нами до Почаєва ви відвідаєте не тільки Свято-Успенську лавру з її величезним комплексом, а і джерело Святої Праведної Анни, яке знаходиться в стороні села Онишківці. Вода в джерелі дійсно чарівна. Саме тому про неї говорять люди зі всієї України.
Програма туру.
(Пт) виїзд з Одеси поїздом о 17.03.
(Сб) прибуття до м. Луцьк о 7.19.
Початок екскурсії. Наші локації.
Тараканівський форт. Це одне з найзагадковіших і містичних місць в Україні, немов покинуте місто з фантастичного фільму. Існує безліч легенд про привидів загиблих австрійських солдатів, що населяють форт і поховані під його стінами, про пастки, в які потрапляє людина і опиняється у підземних ямах.
Почаївська Лавра. Ви маєте змогу прикластися до Ікони Почаївської Богородиці, відбитку на камені Стопи Богородиці, мощей Святих Іова та Амфілохія Почаївських.
Монастир — Скит Святого Духа. Екскурсія по Святині. Набираємо воду з криниці Святого Амфілохія. Відвідуємо храми та записні столи.
Жіночий монастир Святої Анни. Переїзд в село Онишківці Рівненської області до Джерела Святої Праведної Анни. Всі бажаючі зможуть омитися в благодатній воді в купелі з Джерела Святої Праведної Анни. (озері Святої Анни)
Прибуття у Луцьк біля 18.30
Відправлення поїзда до Одеси о 19.20
(Нд) прибуття до Одеси о 09.08
Важливо! Це не церковна поїздка, а екскурсійний тур. Запрошуємо лише тих людей, яким важливо також молитися за перемогу України, за ЗСУ ….
Вартість: 1950-00
У вартість входить: проїзд у плацкартному вагоні (купе+350), транспортні та екскурсійні послуги, вхідні квітки до Тараканівського форту, супровід.
Запис: 0674836334
